O nas

Optymalizacja produkcji

Usprawniamy produkcję

Nasze maszyny komunikują się z systemami zainstalowanymi w fabryce. Nasze systemy komunikują się ze wszystkimi maszynami. Oferujemy wiedzę, technologię, komunikację, wymianę danych, efektywność i szybki zwrot z inwestycji. Nikt nie może się pochwalić maszynami z zainstalowanymi już modulami MESowymi, kompatybilnymi z każdym softem do zarządzania przedsiębiorstwem i produkcją.

Automatyzujemy produkcję

Postaw na efektywność

Polskie też dobre!

Polska firma, solidnie i dobrze

Wyciągamy informację

Z maszyn i pracowników

Systemy informatyczne

RHINO Mes Software

Śledzimy produkcję

Dane w czasie rzeczywistym

Zadania specjalne

Serwisy i remonty

Budowa maszyn

Robotyzacja

Systemy informatyczne

 • Automatyzacja maszynowa

  Projektujemy i budujemy maszyny od podstaw w Rybniku. Maszyny budujemy bardzo solidne, nie szczędzimy stali i aluminium. Podzespoły tylko topowych europejskich producentów. Przemyślane rozwiązania techniczne pozwalają zbudować maszyny, działające dekady.

  Automatyzacja maszynowa
 • Automatyacja informatyczna

  Podstawą naszych rozwiązań IT dla przemysłu jest RHINO MES Software. System pozyskuje dane produkcyjne w czasie rzeczywistym dzięki czemu możliwa jest optymalizacja procesów produkcyjnych, analiza wskaźników Leanowych, itp. System może być dowolnie konfigurowalny do twoich potrzeb i może być wyposażony w moduły przeznaczone dla managerów, utrzymania ruchu, działów technologicznych, planowania czy kontroli jakości. System RHINO MES jest podstawą software’ową rozwijaną przez naszych developerów. System jest apikacją WEBową wykorzystującą najnowocześniejsze technologie programowania.

  Automatyacja informatyczna
 • Robotyzacja

  Robotyzujemy gniazda produkcyjne. Od prostej paletyzacji i załadunków do maszyn po bardzo zaawansowane aplikacje wymagające spięcia pracy robota z systemem ERP. Dzięki systemowi RHINO programujemy robota zewnętrznie co otwiera olbrzymie możliwości jego sterowania i wymiany informacji z systemami zewnętrznymi przy maksymalnym ułatwieniu samego sterowania pracą robota.

  Robotyzacja
 • Automatyka przemysłowa OMNIUM

  Olbrzymie doświadczenie i szeroka znajomość technologii i sprzętu automatyki pozwoliła nam na wyjść szeroką ofertą automatyki przemysłowej na rynek co zaowocowało otwarciem spółki córki Omnium Link Point Sp. z o.o. Omnium zajmuje się automatyką kompleksowo. Od prefabrykacji szaf sterowniczych po zaprogramowanie robota każdej marki. 

  Automatyka przemysłowa OMNIUM
 • Projekty inżynieryjne

  Grupa konstruktorów wykorzystuje doświadczenia zdobyte w konstruowaniu maszyn dla różnych branż. Dzięki zaawansowanym narzędziom CAD jesteśmy w stanie zaprojektować od podstaw całą linię produkcyjną, dołozyć automatyzację do istniejących maszyn, przebudować całe maszyny lub je odtworzyć. Przed przystąpieniem do realizacji projektu tworzymy layouty, wizualizacje 3D linii, symulacje pracy Robota.

   

  Projekty inżynieryjne
 • Zadania specjalne

  Podejmujemy się zadań specjalnych, tworzymy projekty i opracowania na zamówienie, pomagamy w pozyskaniu dotacji, dostosowujemy maszyny do wymagań minimalnych, pomagamy spełnić wymagania CE.

  Zadania specjalne

  Co robimy?